Fabrika Tanıtım Yazısı

Henüz Farmasi ailesine dahil olmadıysanız sizi Farmasi hakkında bilgilendirmeye devam ediyoruz. Farmasi’nin fabrikaları üretim tesisi ve işletme politikasını sizinle paylaşmak istiyoruz. İşte Farmasi’nin satış politikaları, üretim tesisleri ve fabrikasındaki üretim faaliyetleri!
Farmasi Kozmetik İstanbul Ömerli’deki 40 bin m2’lik kendi tesisinde günlük 1 ton üretim kapasitesine sahip kozmetik devlerinin arasında yer almaktadır. Farmasi fabrikaları 5 ayrı fabrikanın aynı tesis içinde bulunması ile entegre, temiz ve düzenli bir iş istihdamı sağlamaktadır. Farmasi fabrikaları bacasızdır. Çevreye duyarlıdır. Aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmaz! Sosyal sorumluluk projelerinde yer alır. Bunun en güzel örneği Farmasi’nin %100 yerli malı olması ve Türkiye ekonomisine olan katkısıdır.

Farmasi Kozmetik ‘’Helal Sertifika’’  ‘’TSE Sertifikası’’  almaya hak kazanmış Kozmetik devleri arasında yer almaktadır. Ayrıca yüksek kalite seviyesine sahip olduğunu gösteren ‘’GMP (Good Manufacturing Practice)’’ sertifikasını da almaya hak kazanmıştır.
Şüphesiz Farmasi’nin en önemli sertifikaların dan biri de ‘’Helal Sertifikası’dır’’ Bu sertifika ne anlama geliyor? Farmasi İslami kurallara uygun olarak kozmetik ve bakım ürünleri ne üretiyor, gönül rahatlığı ile Farmasi ürünlerini kullanabilirsiniz.

Farmasi’nin kurucularından Dr Cevdet Tuna kendisini bilime adamış biridir ve başlı başına bir başarı öyküsüdür. Eğitimini Almanya’da devlet bursu ile bitiren Dr Cevdet Tuna ülkesine faydalı bir insan olarak Farmasi Kozmetiği kurmuştur. Farmasi Kozmetik’ten evvel Türkiye’nin ilk ilaç fabrikalarından birini de Dr Cevdet Tuna kurmuştur. Farmasi Kozmetik %100 yerli sermaye ürünüdür. Kişisel bakım ürünleri ,kozmetik ürünleri, hatta ıslak mendile kadar Farmasi birçok üründe öncüdür ve hepsinin üretimini kendi yapmaktadır.

Farmasi Tesisleri aynı zamanda büyük bir iş istihdamı sağlamaktadır. Ayrıca 500 bini aşan danışmanı ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Farmasi Arge çalışmalarına da çok önem vermektedir. Birçok ürünü birbirinden farklı testlerden geçirerek en iyi hale getirdikten sonra siz tüketicilerine sunmaktadır. Bu yüzden yüksek memnuniyet garantisi vardır. Farmasi 5 kıtada 365 milyon kişi tarafından severek kullanılmaktadır. Farmasi Tesisleri ekolojik bir alanda 40.000 m2 üzerine kurulmuş full otomatik makineler ile donatılmış entegre bir tesistir.

Farmasi Kozmetik Türkiye’nin gurur kaynağıdır! Farmasi sağladığı iş istihdamlarının yanısıra ayırt etmeksizin herkese güzel bir kariyer imkanı da sunmaktadır. Farmasi’ye üye olmak ve kazanmaya hemen başlamak için  Tıklayınız.

 

Farmasi Kozmetik güven ve kazanç üzerine kurulmuş %100 Türk sermayesi ile işleyen bir markadır. Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Farmasi Kullanmalı!