Farmasi Girişimci

Farmasi Girişimci

Farmasi girişimcisi olmak için ilk olarak buraya tıklayarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Farmasi girişimcisi olarak kişisel ihtiyaçlarınızı ve geniş ürün yelpazesine sahip Farmasi ürünlerini satın alabilirsiniz.

Ayrıca ürünleri satın alırken puan sistemine göre biriken puanlarınız ile çeşitli hediyeler de kazanabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Farmasi’den alışveriş yaptıkça ve Farmasi’ye çevrenizdeki insanları üye olarak ekledikçe kendi alt kadronuzu oluşturmaya başlarsınız.

Bu şekilde çok daha hızlı yükselerek prim sisteminden yararlanabilir, çeşitli ünvanlara sahip olabilirsiniz. Farmasi girişimcisi her daim aktif ve sosyal olmalıdır. Çalışırken yepyeni yüzler ile karşılaşarak çevrenizi daima genişletebilirsiniz.

Farmasi size kişisel gelişim imkanı da sunuyor. Birbirinden keyifli toplantılar, seminerler, eğitim programları sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca Farmasi hakkında çok daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Bu toplantılar sayesinde üst düzey etkinlikler ile yurt içi yurt dışı seyahatler ve çeşitli hediyeler kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Farmasi Kozmetik kendi kategorisinde  dünya devleri arasında yer alıyor. Dünya üzerinde 5 kıta 126 ülkede Farmasi ürünleri kullanılıyor. 2000’in üzerinde ürün yelpazesine sahip Farmasi Kozmetik kendi entegre tesisinde Kozmetik Devleri arasında yer almak için ar-ge çalışmalarına da oldukça önem veriyor!

Her daim kendini geliştiren dinamik yapısı ile siz de Farmasi ailesine katılın ve hemen şimdi kazanmaya başlayın! Farmasi üyelik ve başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayabilirsiniz.