Farmasi Danışman

Farmasi danışmanı olmak için ilk olarak başka bir danışmana ihtiyacınız var. Bir danışman aracılığı ile Farmasi’ye üye olduktan sonra siz de danışman olabilirsiniz. Farmasi ürünlerini sipariş ederek Farmasi’ye üye olan, Farmasi ürünlerini çok daha indirimli fiyatlar üzerinden satın alan ve kariyer geleceğine ilk adımı atmış olan kişilere verilen ünvan Farmasi Danışmanı’dır. Ayrım gözetmeksizin herkes Farmasi danışmanı olabilir.

Farmasi danışmanı olmak için yapmamız gerekenler sırasıyla aşağıdaki gibidir.

Farmasi üyelik formunu doldurduktan sonra;

  • Formu gönder butonuna tıklayarak yetkili kişilerin size dönmesini beklemelisiniz.

  • Veya beklemek istemiyorsanız direkt olarak 0549 794 94 25 nolu telefon numarasını arayarak kayıt işleminizi yapabilirsiniz.

  • Farmasi ile ilgili merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz Herşey Farmasi danışmanı tarafından size aktarılır.

  • Farmasi danışmanı olabilmeniz için gereken bilgiler ad, soyad, doğum tarihi, açık adresiniz ve cep telefonunuzdur. Özellikle numaranızı doğru şekilde girdiğinizden emin olun.

Farmasi danışmanı olup alt ekip kurarak çevrenizdeki insanları Farmasi’ye üye yapabilirsiniz. Farmasi üyelik sayfanıza giriş yaparak Danışman Ekle kısmından alt ekibinize oluşturabilirsiniz. Bu arada ekibiniz ile büyüyebilir kariyerinizde yükselebilir ve daha fazla kazanç elde etme imkanı sağlayabilirsiniz. Farmasi kariyer planı ile parlak bir gelecek sizleri bekliyor!

Farmasi kazanç ve prim sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek için Farmasi yönetmenliğini okuyabilirsiniz. Farmasi yönetmenliği ve farmasinin altın kuralları hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Farmasi ayrım gözetmeksizin herkese aynı kariyer imkanını tanımaktadır. Satış danışmanı olarak başladığınız işte Müdür, Elmas müdür ve hatta daha yüksek ünvanlara sahip olarak prim sistemi ile alt kadronuz üzerinden daha fazla kazanç elde etmeniz mümkündür.

Kısacası Farmasi’de yükselmek her daim mümkün! Farmasi kadronuzu oluştururken bir aile gibi yakın ve özenli davranmaya dikkat ederseniz alt grubunuz ile başaramayacağınız hiçbir şey yoktur!

Farmasi kazandırmaya ve her daim avantajları ile üyelerini mutlu etmeye devam ediyor! Siz de Farmasi ailesine katılmak için üyelik formunu doldurun. Üyelik formu için buraya tıklayabilirsiniz