Ek İş Fırsatı

​Farmasi, çalışan, çalışmayan, ev hanımı, öğrenci, doktor, mühendis, yaşlısı genci, her ne olursa olsun, 18 yaşını doldurmuş TC Kimlik numarasına sahip, ek işe ve paraya ihtiyacı olan herkese, emekleri ölçüsünde kazanabilecekleri bir ek iş fırsatı sunuyor. Gecenizi gündüzünüze katmadan günde 3-4 saatini ayırarak kolaylıkla ve rahatça gerçekleştirebileceğiniz bir Ek İş Fırsatı sunuyor.    

Ek İş Fırsatı için ne yapmanız gerekiyor?

İlk adım olarak Farmasi temsilcisi olmalısınız. Farmasi Kayıt başvuru formunu doldurarak bu başvuruyu ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzun ardından sizleri arayarak ek iş fırsatı hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirme gerçekleştireceğiz. Temsilciler den yılda bir kez ilk siparişlerine giriş aidatı olarak 0,99 ile 9.99  TL arasında değişen bir ücret alınır. Bu ücrette temsili bir başlangıç ücretidir.
Farmasi temsilcisi olduğunuz andan itibaren her ay yenilenen  FARMASİ KATALOĞU’ndaki ürünleri %30 ve %40 indirimle almaya hak kazanırsınız. Farmasi temsilcisi olmanın avantajları nelerdir?

Tüm farmasi ürünlerini %30-40 indirimli almaya hak kazanırsınız.
%30-40 oranında indirimli aldığınız ürünlerimizi, kataloğu, çevrenizdeki eşe, dosta, komşularınıza, kuaförünüze, özetle her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatından ürünleri satarak %30-40 satış kârı elde edersiniz.
Ekibinize yeni temsilciler ekleyerek, sizin ve ekibinizin satış cirosuna bağlı olarak, 500,1.000,1.500, 2500, 5.000, 10.000 TL ve üzeri her ay satış prim karı kazanırsınız. Memleketimizin her köşesinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek hayalinizi düşleyen ekibe sahip olabilirsiniz.