yeni kayıtlarımıza özel Başlangıç Kampanyası

Farmasi Yeni Üye Olacaklara Özel Başlangıç Paketi

Farmasi ailesine henüz yeni katılacaklara, üye olacaklara özel harika bir haberimiz var! Fırsatlarla dolu Farmasi Başlangıç Paketi sizleri bekliyor! Yeni üye özel çok işlevsel bir paket hediyesi ile geldik! Farmasi yeni kayıt olacaklara özel olarak hazırladığı 206 TL değerinde paketi sadece 39 99 TL üzerinden kampanya ile siz değerli kullanıcılarına sunuyor! Paketin içerisinde farmasinin en ünlü ürünleri bulunuyor. Tüm ürünler hem kişisel bakımınız da hem de evinizde kullanabileceğiniz pratik işlevsel ve çok amaçlı ürünlerden oluşuyor. Üye olduktan sonra bu paketi ilk siparişinizle satın alabilirsiniz. Farmasi başlangıç paketi için herhangi bir özel form doldurmanız, kod girmeniz gerekmiyor. Farmasi ailesine katılan, yeni üye olan herkese vereceği ilk siparişte otomatik olarak bu kampanya ekleniyor. Kargo ücreti, üyelik ücreti, kapıda ödeme ücreti gibi ekstra hiçbir ücret ödemeden bu işlevsel pakete sahip olmak için sadece Farmasi’ye üye olmanız yeterli. Dilerseniz paketin içeriğine hızlıca göz atalım ve farmasinin birbirinden işlevsel ürünlerini birlikte görelim;
Farmasi Yeni Kayıt Olacaklara Özel Paket İçeriği
  • Farmasi Dr Cevdet Tuna masaj jeli;  Bu jel ile hem selülitlerinizden kurtulabilir, vücudunuzu sıkılaştırabilir, hem de kas ağrıları gibi sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Özellikle spor sonrası dinlenmek için birebir.
  • Farmasi Eurofresh Whitening Diş Macunu; Temiz içeriği ile dişlerinizi günden güne beyazlatmayı, parlatmayı ve hassasiyetini gidermeyi vaat eden diş macunu Farmasi’nin en ünlü ürünlerinden biridir.
  • Farmasi Mega Shock Maskara; yine Farmasi’nin en gözde ürünlerinden ve en çok satılan maskaralarından biri olan Mega Shock Maskara kirpiklerinizi tek tek ayırıp volüm vermeyi vaat ediyor.
  • Farmasi Mat Ruj; Farmasi’nin temiz içerikli mat rujlarının kalıcılığını mutlaka denemelisiniz.
  • Farmasi Mr Wipes Çok Amaçlı Temizleyici; Beyaz çiçek kokulu bu ürün tüm yüzeylerde, evinizde, arabanızda hatta çocuğunuzun odasında bile kullanabileceğiniz pratik işlevsel bir üründür. Temiz içeriği ile gerek kıyafetleriniz de gerekse tüm yüzeylerin temizliğinde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
  • Farmasi Signora Pearl Kadın Parfümü; kalıcı kokusu ve hoş, temiz, ferah hissi ile vazgeçemeyeceğiniz bir parfümdür.
  • 2 Adet Katalog; Farmasi bu paket ile birlikte 2 adet Farmasi kataloğunu da kargonuzun içine ekleyecektir
  • 5 adet karışık numune seti de kargonuzu içeriğine eklenecektir.
Sizde hemen buraya tıklayarak Farmasi’ye üye olun ve ayrıcalıklarından faydalanın!