Yeni Kayıtlarımıza Özel Hoşgeldin Kampanyası

Farmasi Yeni Kayıtlara Özel Hoş Geldin Kampanyası!

Farmasi ve ailesine hoşgeldiniz! Farmasi ayrıcalıklarından yararlanmanız için kampanyalarımız tüm hızıyla devam ediyor! Bugün bahsedeceğimiz kampanya Farmasi’ye yeni kayıt olanlara özel Hoşgeldin Kampanyası!
180 TL puan biriktiren veya 180 TL puan değerinde sipariş veren herkese Farmasi CC krem hediye! Farmasi’nin en ünlü ürünlerinden olan CC Krem yani Color Correcting Krem cilt tonunu eşitlemeyi ve anlaşılmayacak kadar doğal dokusuyla cildi hafifçe kapatıp kusursuzlaştırmayı vaat eden bir üründür. Tüm cilt tiplerine uygundur. Siz de bu hediyeyi kaçırmamak için 180 TL değerinde sipariş gerçekleştirin CC kreminiz bizden size hediye olsun!

Üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz.

İkinci ay kayıt olup 180 TL puan değerinde sipariş verdiğinizde yine size özel bir hediyemiz olacak! Farmasi Coctail Parfüm bizden size hediye! Hafif, taze ve çiçeksi kokusu ile her yaşa ve her ten rengine hitap eden bu özel kokuyu 180 TL puan değerinde sipariş verdiğinizde hediye olarak kazanabilirsiniz! Hem ihtiyaçlarınızı giderip doyasıya alışveriş yapın hem de size özel hediyelerimiz den faydalanın.
Farmasi 3. ay kayıt olup 180 TL değerinde sipariş verenlere özel Reina Midnight parfüm hediye ediyor! Siz de buraya tıklayarak Farmasi’ye kayıt olun ve ihtiyaç alışverişlerinizin yanında özel hediyeler kazanma fırsatı yakalayın.
Farmasi Hoşgeldin Kampanyası sadece üye olanlara özel bir kampanyadır. Farmasi’ye üye olmak ücretsizdir. İlk siparişlerinizde Kargo ücretsizdir. Yeni üye olanlara özel bu kampanyalı ürünlerden faydalanmak için Farmasi ailesine katılın, ayrıcalıkları yaşayın!