Farmasi 350 TL Puan Üzerine Kil Maskesi ve Siyah Maske Bedava Kampanyası

​Farmasi ailesine dahil olduysanız her daim kazanmaya devam edebilirsiniz! İşte farmasinin en gözde kampanyalarından biri sizlerle! Farmasi ailesine katılıp üye olan herkese 350 TL puan üzeri siparişlerinde Dr Cevdet Tuna kil maskesi ve Dr Cevdet Tuna Siyah maske bedava!

Her iki ürün de bir çok cilt sorununa uygun sevilen, popüler olmuş Farmasi ürünleridir. Dr Cevdet Tuna çay ağacı özlü kil maskesi karma yağlı ve akneye meyilli ciltlere önerilir. Özellikle sivilce çıkartmaya müsait ciltler bu maskeyi yaparak aktif sivilcelerin sönmesine ve sivilce kızarıklıklarının geçmesine yardımcı olabilirler. Ayrıca mevcut çıkmış sivilcelerin küçülmesinde, söndürülmesinde de oldukça etkilidir. Sivilce lekeleri, güneş lekeleri gibi leke sorunlarınızı için de Dr Cevdet Tuna çay ağacı özlü kil maskesi mutlaka denemelisiniz.
Dr Cevdet Tuna siyah maske ise özellikle burun bölgesinde siyah ve beyaz nokta sorunu yaşayanların oldukça işine yarayacak bir maskedir. Tamamen temiz içeriklerden oluşan bu maskeyi soyarak çıkarttığınız da özellikle burun çevresindeki gözeneklerin küçüldüğünü ve siyah noktaların temizlendiğini fark edeceksiniz.
Sizde hemen şimdi 350 TL puan üzerinde alışveriş yaparak Dr Cevdet Tuna çay ağacı özlü kil maskesi ve Dr Cevdet Tuna siyah maskeyi hediye olarak kazanma fırsatını yakalayın!
Farmasi ailesine katılmak ve üye olmak için buraya tıklayabilirsiniz. Farmasi’de üyelik ücretsizdir ve birçok avantajından faydalanarak yakın çevrenizde Farmasi ürünlerini tavsiye ederek büyüyebilirsiniz. Böylece puanlarınızı da ikiye katlayabilirsiniz.