Farmasi Üye Girişi

Güvenli ve hızlı bir alışveriş için Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi’ye üye olarak hem kişisel ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz, hem de ailenize, arkadaşlarınıza, eşinize ve çevrenizde değer verdiklerinize çeşitli hediyeler alabilirsiniz. Farmasinin ürün skalası geniştir ve her yaşa uygun kadın erkek bakım ve kozmetik ürünleri mevcuttur. Üye olmak için lütfen buraya tıklayarak giriş formunu doldurunuz.

Farmasi’ye üye olduktan sonra katalog fiyatı üzerinden tüm ürünleri %40 daha indirimli satın alabilirsiniz. Ayrıca sipariş durumunuzu takip edebilir ve daha evvel verdiğiniz siparişleri bu platform üzerinden kontrol edebilirsiniz.

Farmasinin avantajlarından faydalanmak için ilk adım olan danışmanlık için üyelik formunu doldurunuz. Çevrenizdeki insanları Farmasi’ye üye yaptıktan sonra alt grubunuzu oluşturarak yeni bir kariyere adım atmış olursunuz. Eğer Farmasi danışmanı olmak istemiyorsanız üye olarak yine Farmasi ürünlerini %40 indirimli fiyatı satın alabilirsiniz. Fakat eğer Farmasi’nin kariyer basamaklarını tırmanmak ve kişisel kazanç sisteminizi oluşturmak istiyorsanız çevrenizdeki insanları Farmasi’ye  üye yaparak alt grubumuzu oluşturup danışman olarak başladığınız kariyerinize daha üst düzey ünvanlar ile devam edebilirsiniz. Unvanınız arttıkça prim sisteminde alacağınız prim de artacağından kazancınız daha fazla olacaktır. S izde Farmasi’ye üye olarak ailenize, kendinize, kariyerinize yeni bir kazanç kapısı aralayın.

Buraya tıklayarak üyelik formunu doldurabilirsiniz.