Farmasi Normal Ciltler İçin Temizleme Sütü

Cildin sebum, ph dengesini korumak, cildi yağ ve kirden arındırmak, siyah nokta oluşumunu engellemek için günlük olarak cildinizi temizlemeniz çok önemlidir. Cilt temizliğinde uygun ürünler kullanmak cildinizin pH değeri yani sebum ve nem dengesinin korunması açısından oldukça önemlidir. Farmasi normal ciltler için temizleme sütü salatalık ve aloe vera özlü özel formülü ile cilt bakımımızı yaparken aynı zamanda cildinizi gün içinde biriken kir ve yağ kalıntılarından arındırır. Temizleme sütü özellikle cildi tahriş etmediğinden ve cilde nem vererek temizlediğinden dolayı normal ciltlerin kullanımına çok uygundur.

250 mil büyük boylu pompalı şişedeki ambalajı ile pratik bir kullanıma sahiptir. Normal ciltler için üretilen salatalık ve aloe vera özlü temizleme sütü E vitamini kompleksi ile zenginleştirilmiştir. Farmasi cilt bakım ürünlerinin içinde paraben, parfüm ,SLS, alkol türevleri bulunmadığından dolayı güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle cilt bakım ürünlerinin içeriği oldukça önemlidir. Uzun vadede cildinizin bozulmasına neden olan alkol gibi zararlı içerikleri içeriğinde bulundurmayan Farmasi ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere cildinizi Farmasi normal ciltler için temizleme sütü ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca makyaj kalıntılarından cildinizi arındırmak için de kullanabilirsiniz.

Sizde cilt bakımınızda temiz içerikli ürünler kullanmak istiyorsanız mutlaka Farmasi cilt bakım ürünlerine göz atmalısınız Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde online olarak farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi normal ciltler için salatalık ve aloe vera özlü temizleme sütü 280 ml 1104042

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.